Zjeżdżalnia Rybka

Zjeżdzalnia Rybka XL  jest absolutnym hitem i obowiązkowym elementem każdej imprezy plenerowej. Nasza zjeżdżalnia, znajduje zastosowanie na festynach, komuniach, weselach, urodzinach, dniach miast, dożynkach oraz wszędzie tam gdzie klient zechce ją mieć.

Wymiary urządzenia to 5 m. szerokość, długość 7,0 m. wysokość 7 m.

Urządzenie jest wyprodukowane w 2019r oraz jest w 100% sprawne i bezpieczne co potwierdza i orzeka Stowarzyszenie Rzeczoznawców Urządzeń Rozrywkowych (ATEST). Nasze urządzenia są czyste, bez grzybów czy przykrych zapachów. Zdjęcia w galerii są autentyczne i  przedstawiają urządzenia które Państwo zamawiają.

Zjeżdżalnia jest produktem polskim, wyprodukowanym w Polsce z zachodnich materiałów marek Mehler Texnologies GmbH i Sioen Industries, dedykowanych na struktury pneumatyczne oraz sprzęt sportowy.

Czy wszystkie dmuchańce są takie same?

Z całą pewnością NIE

Nasze urządzenie jest do profesjonalnego użytku komercyjnego, ma zupełnie inne właściwości od produktów do użytku domowego. Użyte materiały w zależności od elementu i obciążeń jak również zastosowania, spełniają określone funkcje. Część materiałów jest antypoślizgowa  inne zaś posiadają właściwości poślizgowe tak aby zminimalizować otarcia i dać jak najwięcej frajdy z zabawy.  Poszczególne elementy mające kontakt z uczestnikiem zabawy, spełniają dodatkowo rygorystyczną normę PN – 71-3 dotyczącą migracji pierwiastków.  Pozostałe elementy konstrukcji wykonywane również z materiałów dedykowanych na dmuchańce spełniających PN – 14960 określoną przez Instytut Nadzoru Technicznego Komitet Techniczny nr 2 ds. Sportu i Rekreacji