Zamek do skakania

Zamek do skakania jest jednym z najczęściej wybieranych dmuchańców. Może służyć jako uzupełnienie oferty lub tworzyć ją samodzielnie. Dzięki swoim wymiarom zmieści się w niewielkim ogrodzie jak również hotelu czy hali.

Wymiary urządzenia to 3,5 m. szerokość, długość 5,0 m. wysokość 3,2 m.

Urządzenie jest wyprodukowane w 2019 r. oraz jest w 100% sprawne i bezpieczne co potwierdza i orzeka Stowarzyszenie Rzeczoznawców Urządzeń Rozrywkowych (ATEST). Nasze urządzenia są czyste, bez grzybów czy przykrych zapachów. Zdjęcia w galerii są autentyczne i  przedstawiają urządzenia które Państwo zamawiają.

Zamek jest produktem polskim, wyprodukowanym w Polsce z zachodnich materiałów marek Mehler Texnologies GmbH i Sioen Industries, dedykowanych na struktury pneumatyczne oraz sprzęt sportowy.

Czy wszystkie dmuchańce są takie same?

Z całą pewnością NIE

Nasze urządzenie jest do profesjonalnego użytku komercyjnego, ma zupełnie inne właściwości od produktów do użytku domowego. Użyte materiały w zależności od elementu i obciążeń jak również zastosowania, spełniają określone funkcje. Część materiałów jest antypoślizgowa  inne zaś posiadają właściwości poślizgowe tak aby zminimalizować otarcia i dać jak najwięcej frajdy z zabawy.  Poszczególne elementy mające kontakt z uczestnikiem zabawy, spełniają dodatkowo rygorystyczną normę PN – 71-3 dotyczącą migracji pierwiastków.  Pozostałe elementy konstrukcji wykonywane również z materiałów dedykowanych na dmuchańce spełniających PN – 14960 określoną przez Instytut Nadzoru Technicznego Komitet Techniczny nr 2 ds. Sportu i Rekreacji